درباره فروشگاه اینترنتی مداد دانا
فروشگاه اینترنتی مداد دانا همواره تضمین کیفیت و قیمت کالاهای خود را سر لوحه کار خود قرار داده است و برای اطمینان کاربران از خرید خود در صورت وجود هرگونه مشکلی بدون هیچ قید و شرطی کالا تعویض خواهد شد.

مجموعه مداد دانا در مورخ 1400/01/01 شروع به فعالیت نمود این مجموعه متشکل از نیروهای جوان و باتجربه در زمینه فروشگاههای اینترنتی، بازاریابی و انبارداری می‌باشد.

با توجه به نیاز روز افزون شهروندان به خرید اینترنتی مطمئن و آسان این مجموعه را بر آن داشت تا نسبت به تامین و ارائه لوازم و التحریر اقدام کند به همین منظور مجموعه مداد دانا تمامی تاییدیه های مورد نیاز فروشگاه های اینترنتی را پس از گذراندن کلاس های مختلف از سازمان های مربوطه، اخذ نماید تا بدین صورت همشهریان عزیز از صحت خرید خود اطمینان حاصل نمایند.

مجموعه مداد دانا قبل از ارائه هر محصولی در سایت خود نقاط قوت و ضعف این تجهیزات را توسط تکنسین های مربوطه استخراج و بررسی می نماید پس از نتیجه گیری و تایید هیئت مدیره اقدام به ارائه آن محصول می نماید که این خود میتواند اطمینان خاطر به مشتریان عزیز در خصوص مباحث جنس و عملکرد لوازم را به همراه داشته باشد. اهداف کوتاه مدت این مجموعه ارائه لوازم التحریر و اهداف بلند مدت آن ارائه تمامی کالاهای اساسی آموزشی و تجهیزات دیجیتال (فلش،هارد،لپ تاپ و...) شما عزیزان میباشد.

مجموعه مداد دانا در نظر دارد ارسال تمامی خرید های صورت گرفته در تهران را به صورت رایگان ارائه نماید و برای استان‌های دیگر ارسال توسط پست و یا دیگر مراکز مرتبط با آن صورت خواهد گرفت.